Боруссія Д - другий фіналіст Кубка Німеччини

Футбол 23:18 - 01 травня 2021

Дортмундці рознесли Хольштайн Кіль

Дортмундська Боруссія на своєму полі розгромила представника Другої Бундесліги Гольштайн Кіль (5:0) в матчі 1/2 фіналу Кубка Німеччини.

Всі питання щодо переможця "джмелі" зняли ще по ходу першого тайму. К 23-й хвилині дубль оформив Джованні Рейна, який спочатку класно замкнув простріл Джейдона Санчо, а потім вразив порожні ворота в результаті пасу від Рафаела Геррейру. На 26-й хвилині Марко Ройс реалізував вихід сам на сам, а через шість хвилин те ж саме зробив Торган Азар. Остаточно Хольштайн Кіль на 42-й хвилині добив Джуд Беллінгем, який класно пробив з-за меж штрафної зони.

Кубок Німеччини. 1/2 фіналу

Боруссія Дортмунд - Гольштайн Кіль 5:0
Голи: Рейна, 16' (1:0) - Рейна, 23' (2 0) - Ройс, 26' (3:0) - Т. Азар, 32' (4:0) - Беллінгем, 42' (5:0)

У фіналі Боруссія Д зіграє проти РБ Лейпциг, який вчора в овертаймі переграв Вердер.