Чемпіонська гонка триває. Барселона на характері обіграла Валенсію

Футбол 23:51 - 02 травня 2021

Дубль Мессі приніс каталонцям три очки

Барселона на Местальї зуміла переграти Валенсію (3: 2) в матчі 34-го туру Ла Ліги.

У першому таймі каталонці велику частину часу контролювали м'яч на поле суперника, але так і не змогли пробити Яспера Сіллессен. А в самому дебюті другої половини гри захисник Валенсії Габріел Пауліста після подачі з кутового несподівано вивів свою команду вперед.

Щоправда, інтрига протрималася недовго. На 57-й хвилині Ліонель Мессі не зміг реалізував пенальті, але став першим на добиванні, а на 63-й Антуан Грізманн розстріляв ворота з кількох метрів. Остаточно всі питання на 69-й хвилині зняв все той же Мессі, який блискуче пробив зі штрафного.

На 83-й хвилині Карлос Солер неймовірним дальнім ударом під поперечину відродив інтригу, але відігратися "кажани" не встигли.

У ще одному матчі сьогоднішнього дня Гранада на своєму полі мінімально поступилася Кадису. Єдиний м'яч на рахунку Рубена Собріно.

Ла Ліга. 34-й тур

Валенсія - Барселона 2:3
Голи: Пауліста, 50' (1:0) - Мессі, 57' (1:1) - Грізманн, 63' (1:2) - Мессі, 69' (1:3) - Солер, 83' (2:3)

Валенсія: Сіллессен, Тоні Лато (Діакабі, 64), Гільямон (Гамейро, 79), Гайя, Васс, Гедеш, Рачіч (Оліва, 79), Габріел Пауліста, Солер, Тьєррі Коррейя, Максі Гомес

Барселона: тер Штеген, Дест (Сержі Роберто, 75), Араухо, Ленгле, Альба, де Йонг, Бускетс, Педрі (Моріба, 75), Піке, Мессі, Грізманн

Ця перемога залишила Барселону на третьому місці. У неї стільки ж очок, скільки й у Реала, а Атлетіко випереджає їх на два бали. У наступному турі команда Рональда Кумана зіграє центральний матч сезону проти Атлетіко, а Реал очікує надскладна гра з Севільєю.