Пропустили 9 шайб. Україна розгромно поступилася Австрії на турнірі в Словенії

Хокей 19:42 - 18 травня 2021

Третя поразка поспіль

Сайт Федерації хокею України

Збірна України розгромно поступилася Австрії з рахунком 3: 0 на товариському турнірі Beat COVID-19, який проходить в столиці Словенії Любляні.

У першому періоді українці пропустили лише одну шайбу, а до 29-й хвилині рахунок був 1:2 на користь австрійців. Тоді здавалося, що наша команда зможе дати бій більш іменитому супротивнику, але в підсумку ще до кінця другої двадцятихвилинки пропустила ще чотири рази. У третьому періоді Австрія лише довела справу до логічної перемоги.

Австрія - Україна - 9:3 (1:0, 5:1, 3:2)

Шайби  закинули: Ганел (8), Нісснер (21, 30), Шнетцер (31, 54), Шнайдер (36), Ріхтер (38), Талер (44, 47) - Бабінець (29), Мазур (51), Деніскін (59)

Австрія:

Воротарі: Девід Кікерт, Александр Шмідт, Бернхард Штаркбаум

Захисники: Ніко Бруннер, Домінік Хакл, Даніель Якубіцка, Ерік Кіркслагер, Герд Крагль, Девід Майер, Рамон Шнетцер, Бернд Вольф, Кілан Зундель

Нападники: Сем Антонич, Бенджамін Баумгартнер, Мануель Ганел, Тім Харніш, Лукас Хаудум, Маріо Хубер, Лука Кайнц, Фелікс Maxa, Бенджамін Нісснер, Александр Раухенвальд, Марко Ріхтер, Сімеон Швінгер, Патрік Спаннрінг, Лукас Талер, Мартін Ульмер

Україна:

Воротарі: Дмитро Кубрицький, Артур Оганджанян

Захисники: Всеволод Толстушко, Олександр Олександров, Іван, Сисак, Артур, Чолач, Деніс Матусевич, Артем Гребеник, Ігор Мережко, Андрій Євтухов

Нападники: Сергей Бабинець, Роман Благой, Дмитро Даниленко, Денис Бородай, Олексій Ворона, Андрій Денискин, Іван Савченко, Глеб Кривошапкин, Вадим Мазур, Андрій Міхнов, Дмитро Німенко, Богдан Ступак

Нагадаємо, раніше Україна на цьому турнірі програла Польщі (3:4 в ОТ) і Румунії (2:3). 20 травня на українців чекає матч проти Франції, а 21 травня вони зустрінуться зі Словенією.