Чергове фіаско. Збірна України знову програла на турнірі у Словенії

Хокей 23:18 - 21 травня 2021

Підопічні Вадима Шахрайчука не втримали перевагу у грі зі словенцями

Сайт ФХУ

Гол у виконанні Бабинця, який за 1 хвилину та 40 секунд до кінця першого періоду реалізував більшість, дав українцям надію на позитивний результат п'ятого поєдинку турніру у Словенії. Але в плани господарів льоду поразка явно не входила. У підсумку, у другій 20-хвилинці вони розродилися трьома голами у відповідь.

До честі збірної України, вона не капітулювала, а змогла скоротити своє відставання до мінімуму - Денискін на 37 хвилині втілив у гол чисельну більшість.

Заключна третина гри закинутими шайбами ​​не порадувала. Зустріч завершилася безвольною поразкою української дружини - 2:3.

Нагадаємо, раніше на турнірі у Словенії хлопці Шахрайчука по черзі програли командам Польщі, Румунії, Австрії та Франції.

Україна - Словенія - 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)

Шайби: Бабинець, Денискін - Маговач, Шімшіч, Калан.