Дебют не вдався. Донбас в серії буллітів програв свій перший в історії матч ЛЧ

Хокей 22:16 - 03 вересня 2021

Данці були точнішими

Сайт ХК Донбас

Чемпіони України ХК Донбас в Києві в серії буллітів поступилися данському Рунгстеду в дебютному матчі Ліги чемпіонів.

У кінцівці першого періоду Донбас вийшов вперед завдяки точному кидку Павла Медведєва, але в другій двадцятихвилинці Ткьяер Андерссон зрівняв рахунок. На восьмій хвилині третього періоду Густав Грін знову засмутив українську команду, але Олександр Пересунько встиг перевести гру в овертайм.

Незважаючи на те, що більшу частину овертайму Донбас грав в більшості, переможця довелося визначати в серії буллітів. На жаль, підопічні Павла Мікульчика не зуміли реалізувати жоден з чотирьох буллітів, тоді як суперники були точні двічі.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 1-й тур

Донбас - Рунгстед (Данія) 2:2 (по буллітам - 0:2)
Голи: 1:0 - Медведєв (17:07), 1:1 - Андерссон (33:23), 1:2 - Грін (47:51 ), 2:2 - Пересунько (53:48)