Історична перемога! Донбас на нервах здолав Руан в матчі ЛЧ

Хокей 19:36 - 05 вересня 2021

Чемпіон України добув перший тріумф в матчі Ліги чемпіонів

Сайт ХК Донбас

Сьогодні, 5 вересня, ХК Донбас проводив свій другий матч у ЛЧ в історії. Суперником був один з найтитулованіших клубів Франції ХК Руан.

Свою майстерність гості довели вже в середині першого періоду, коли зусиллями Гаттіга пробили Макарова. Рахунок тримався незмінним майже двадцять хвилин, але зусиллями Шишляннікова український гранд рахунок зрівняв.

Все вирішилося в третьому періоді. Донбас здобув перевагу і зумів конвертувати її в гол. Руан також грав в більшості, але захист і голкіпер Макаров грали чудово.

Ліга чемпіонів. 2-й тур.

Донбас - Руан 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 8:57 Гаттіг (меньш) - 0:1, 24:38 Шишлянніков (Бірюков) - 1:1, 51:00 Бірюков (Шишлянніков, Туркін - більш) - 2:1

У Донбасу 4 очка. У Руана 1 бал. Австрійський Капфенберг і датський Рунгстед по 2 очка, але зустріч між собою вони проведуть пізніше.