Донбас поступився Руану, але залишився на другому місці

Хокей 23:40 - 09 вересня 2021

Перша невдача чемпіонів України в основний час

Сайт ХК Донбас

ХК Донбас в гостях поступився французькому Руану в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів-2021/22.

Чемпіони України вели після першого періоду 1:0 завдяки шайбі від Андрія Бірюкова. Однак у другому періоді Антоні Гуттіг і Ендрю Джонстон вивели свою команду вперед. Правда, Андрію Сигареву вдалося швидко відновити статус-кво.

У заключній двадцятихвилинці Йоран Рейно і Віталій Лялька обмінялися швидкими шайбами, але за сім хвилин до фінальної сирени Давид Жілбер приніс своїй команді перемогу.

Нагадаємо, на своєму льоду Донбас обіграв Руан з рахунком 2:1. В активі української команди 4 очки, як і у Руана, але українці йдуть вище за рахунок кращої різниці шайб. Лідирує в групі австрійський Клагенфюрт, а Рінгстед поки йде останнім.

Ліга чемпіонів. Група G

Руан - Донбас 4:3 (0: 1, 2: 1, 2: 1)

Шайби: 19:45 Бірюков (Жулдіков, Шишлянніков) - 0:1, 29:04 Гуттіг (лампи, Вігнерс) - 1:1, 31:51 Джонстон (Гимон) - 2:1, 35:00 Сигарев - 2:2 , 43:00 Рейно - 3:2, 43:14 Лялька (Буценко) - 3:3, 53:35 Жілбер - 4:3