Сокіл став переможцем Kremenchuk Open Cup-2021

Хокей 20:20 - 11 вересня 2021

Кияни обіграли господарів у вирішальному матчі

Сайт УХЛ

Київський Сокіл став тріумфатором передсезонного турніру Kremenchuk Open Cup-2021.

У вирішальному матчі кияни переграли Кременчук з рахунком 5:2.

У першому періоді команди обійшлися без голів, але вже в другій 20-хвилині кияни закинули три шайби, на що господарі відповіли лише 1 голом. У третьому періоді Сокіл лише закріпив перевагу ще двома голами.

Кременчук - Сокіл 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)

Шайби: 1:0 Нікулін (Коробов, менш.), 20:39; 1:1 Елисеенко (Тихомиров, Павленко), 25:16; 1:2 Міхнов (Рубан, Хайрулли, 5х3), 27:51; 1:3 Міхнов (Рубан, Хайрулли, 5х3), 35:24; 1:4 Гончаренко (Тихомиров), 44:09; 2:4 Созонов (Нікулін, більш.), 53:49; 2:5 Тихомиров (порожні ворота), 59:57

Кременчук: Філоненко (Боярчук), Яковлєв-Богачонок, Хрішпенц - Григорян, Грицьких - Толстушко, Тимофєєв - Алексюк; Коробов - Скуматов - Денискин, Созонов - Коробов - Нікулін, Тютченко - Серанов - Басков, Кошелев - Гриценко - Сеник

Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Логачов - Алексєєв, Хайруллов - Рибалко, Лєтов - Платонов, Сушков; Елисеенко - Смирнов - Міхнов, Рубан - Тихомиров - Павленко, Гончаренко - Панченко - Андрущенко, Коржілецький - Симчук - Давидов