Донбас в овертаймі програв Рунгстеду в Лізі чемпіонів

Хокей 22:47 - 11 вересня 2021

Данці знову були сильнішими

Сайт ХК Донбас

Донбас на виїзді зазнав поразки від данського Рунгстеда в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на самому старті гри господарі вийшли вперед завдяки голу Фредеріка Бьєррума, а в другому періоді перевагу Рунгстеда закріпив Андре Пісон. Але ще до перерви Павло Медведєв одну шайбу відіграв.

У самому дебюті третього періоду Тім Дейлі зробив рахунок 3:1, але шайби Олександра Пересунько та Микити Жулдікова перевели гру в овертайм.

На жаль, але вже на 29-й секунді овертайму Гампус Густафссон приніс Рунгстеду перемогу.

Донбас з 5 очками залишився на другому місці, але далі на чемпіонів України чекають два матчі з лідером групи Клагенфюртом.

Ліга чемпіонів. Група G

Рунгстед - Донбас 4:3 (в овертаймі) (1: 0, 1: 1, 1: 2, 1: 0)

Шайби: 00:56 Бьєррум (Розенталь, Мюллер) - 1:0, 29:17 Пісон (Андерсон, Йенсен) - 2:0, 33:10 Медведєв - 2:1, 41:06 Дейлі (Розенталь, Густафссон) - 3:1, 44:09 Пересунько (Морозов, Бірюков) - 3:2, 46:13 Жулдіков (Сигарєв) - 3:3, в овертаймі 1:00 Густафссон - 4:3