Хокей. Сокіл обіграв Маріуполь і вийшов на перше місце

Хокей 20:59 - 07 жовтня 2021

Сьомий тур УХЛ відкрили Сокіл і Маріуполь

УХЛ

Киянам вдалося обіграти маріупольців і вийти в лідери. Під завісу першого періоду рахунок в матчі відкрив Маріуполь - Микита Мільохін направив шайбу між щитків Кубрицький.

Сокіл зрівняв рахунок на першій хвилині другого періоду, шайбу закинув Олександр Павленко. Подвоїли перевагу кияни, граючи в більшості - гол забив у своєму дебютному матчі Антон Васильєв. Під кінець періоду команди обмінялися шайби - на гол Смирнова відповів Щербатов.

У третьому періоді четверту шайбу Сокола закинув Данило Тихомиров. Потужним кидком відповів Маріуполь і відіграв шайбу - гол забив Роман Алексєєв. Киянам вдалося збільшити перевагу - шайбу закинув Андрій Смирнов, оформивши дубль.

Сокіл - Маріуполь - 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)

Шайби: 0:1 - 16:55 Мільохін (Щербатов), 1:1 - 21:34 Павленко (Хайруллов), 2:1 - 27:38 Васильєв (Тихомиров, Павленко), 3:1 - 28:43 Смирнов (Павленко ), 3:2 - 29:47 Щербатов (А. Алексєєв), 4:2 - 43:52 Тихомиров (Павленко, Васильєв), 4:3 - 47:01 Р. Алексєєв (Бабинець), 5:3 - 55: 42 Смирнов (Міхнов, Рубан)