Хокей 15:19 - 17 грудня 2021

"Синьо-жовті" зазнали другої поразки на турнірі

IIHF

IIHF / автор неизвестен

Шайби у виконанні Панасенка, Сімчука, Варави та Коржилецького стали слабкою втіхою для українських юніорів у програному матчі з командою Словенії U20 – 4:8.

Українці зіграли слабо у першому періоді, поступившись у ньому з рахунком 1:4. У другій 20-хвилинці словенці довели свою перевагу до чотирьох голів – 6:2. Лише у заключній третині матчу сили команд виявилися рівними – вони двічі засмутили одна одну.

У турнірній таблиці групи В словенці є лідерами, маючи в активі 12 очок із 12-ти можливих. Україна займає 4-ту позицію з 5-ма набраними пунктами. В активі у "синьо-жовтих" дві перемоги (одна – в овертайму), у пасиві – дві поразки.

У суботу, 18 грудня, збірна України U20 зіграє з командою Польщі, яка наразі має у пасиві три поразки у трьох зустрічах.