14 квітня, середа

Вистачило і чотирьох матчів. Сокіл пробився до фіналу УХЛ

Хокей 21:00 - 07 квітня 2021 0

Сайт УХЛ/автор невідомий

Сокіл в овертаймі зумів переграти Кременчук (4:3) в четвертому матчі півфінальної серії Української хокейної ліги.

У першому періоді за Сокіл відзначилися Артем Чолач і Богдан Ступак, але в наступній двадцятихвилинці Всеволод Толстушко і Владислав Грицкіх зуміли відновити статус-кво. А вже на десятій хвилині третього періоду Дмитро Орлов й зовсім вивів Кременчук вперед.

Зусиллями Артема Чолача Сокіл зробив рахунок 3:3, а в підсумку гра перетекла в овертайм. Вирішальну шайбу на сьомій хвилині овертайму закинув Умед Гильманов.

Тим самим Сокіл став першим фіналістом плей-офф УХЛ цього сезону. Кияни виграли у Кременчука всі чотири матчі півфінальної серії.

УХЛ. 1/2 фіналу. Четвертий матч

Сокіл - Кременчук 4:3 (рахунок у серії - 4:0)
Шайби: 1:0 Чолач (Курбатов, Бєлінський, більш.), 01:14; 2:0 Ступак (Голубич, Олендаренко, більш.), 15:31; 2:1 Толстушко (Дубінін, Коробов, більш.), 33:52; 2:2 Грицкіх (Орлов, Дубінін, більш.), 33:52; 2:3 Орлов (Коробов, Толстушко), 50:56; 3:3 Чолач (Андрейків, більш.), 53:53; 4:3 Гильманов (Міхнов, більш.), 67:43

У другій півфінальній парі Донбас веде в серії проти Дніпра 3:1.