Донбас розбив Дніпро в п'ятому матчі і вийшов у фінал УХЛ

Хокей 20:00 - 08 квітня 2021 0

За титул змагатимуться проти Сокола

Сайт УХЛ/автор невідомий

Донбас на своєму льоду розгромив Дніпро (7:2) в п'ятому матчі півфінальної серії Української хокейної ліги.

Всі питання господарі вирішили вже в другому періоді. У першій двадцятихвилинці Донбас закинув одну шайбу, а в другій - цілих п'ять. Третій період закінчився перемогою херсонців 2:1, але вже було запізно.

Тим самим Донбас пробився до фіналу плей-офф. Дніпро зміг виграти тільки четвертий матч серії - 4:0.

Ця гра була першою для Павла Мікульчика в якості виконуючого обов'язки головного тренера Дніпра.

УХЛ. 1/2 фіналу. П'ятий матч

Донбас - Дніпро 7:2 (рахунок у серії - 4: 1)

Шайби: 1:0 Карамнов (Казаковцев), 2:19. 2:0 Кобелєв, 21:13. 3:0 Пангелов-Юлдашев, 23:42. 4:0 Лялька (Колесніковс, Пересунько), 36:24. 5:0 Мільохін (Захаров, Тунхузін), 39:33. 6:0 Сигарєв, 39:57. 6:1 Ратушний (Швецов - шостий польовий), 47:48. 7:1 Кобелєв (Сигарєв, Шишлянніков), 57:57. 7:2 Швецов (Крисанов, Галеев), 58:56

За титул чемпіонів України Донбас побореться з київським Соколом. Старт фінальної серії запланований на 17 квітня.