Донбас з перемоги почав фінальну серію УХЛ проти Сокола

Хокей 20:12 - 16 квітня 2021 0

Все вирішила шайба Ляльки в третьому періоді

Сайт УХЛ/автор невідомий

Донбас на своєму льоду виграв у Сокола в першому матчі фінальної серії Української хокейної ліги.

У перші десять хвилин першого періоду команди обмінялися шайбами. За Донбас на 5-й хвилині відзначився Олег Шишлянніков, а через чотири хвилини Умед Гільманов зрівняв рахунок.

Другий період обійшовся без результативних дій, а на сьомій хвилині третього періоду Віталій Лялька точним кидком приніс Донбасу перемогу.

УХЛ. Фінал

Донбас - Сокіл 2:1 (рахунок у серії - 1:0)

Шайби: 1:0 Шишлянніков (Бірюков, отл.штр.), 4:59; 1:1 Гільманов (Смирнов, Німенко), 08:53; 2:1 Лялька (Пересунько), 47:00;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Кобелєв - Журавльов, Колесніковс - Пангелов-Юлдашев, Кожевніков - Тунхузін; Лялька (А) - Буценко - Пересунько, Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарєв, Мільохін - Карамнов - Захаров (К)

Сокіл: Дубровський (Кубрицький); Олендаренко - Голубич, Чолач - Андрейків, Букарев - Лисенко, Сисак - Панченко; Гончаренко - Кузьменко - Міхнов (А), Морозов (К) - Курбатов - Павленко, Гільманов - Смирнов - Німенко (А), Ступак - Сімчук - Малєтін

Другий матч серії відбудеться післязавтра, 18 квітня.