3:0 у фінальній серії. Донбас знову переграв Сокіл

Хокей 20:38 - 21 квітня 2021 0

До титулу залишився один крок

Сайт ХК Донбас/автор невідомий

Донбас на виїзді переграв Сокіл (3:1) в третьому матчі фінальної серії Української хокейної ліги.

Ще в стартові 5 хвилин матчу Олексій Кожевніков і Олександр Пересунько закинули дві шайби у ворота Сокола, але ще до кінця першого періоду кияни відповіли голом Єгора Курбатова.

У кінцівці другого періоду Пересунько оформив дубль, який виявився для Донбасу переможним.

Тим самим Донбас довів рахунок в серії до розгромного - 3:0. Для оформлення титулу йому залишилося лише одного разу обіграти Сокіл.

УХЛ. Фінальна серія

Сокіл - Донбас 1:3 (рахунок у серії - 0:3)

Шайби: 0:1 - Кожевников (Монс, Туркін) - 3:19, 0:2 - Пересунько (Лялька, Буценко) - 4:36, 1:2 - Курбатов (Морозов) - 8:32, 1: 3 - Пересунько (Лялька, Монс) - 35:05

Сокіл: Кубрицький (Дуброський), Чолач-Андрейків, Рубан-Кузьменко-Міхнов, Платонов-Сисак, Морозов-Павленко-Курбатов, Лисенко-Букарев, Гільманов-Смирнов-Німенко, Олендаренко, Ступак-Малєтін-Коржилецький-Панченко

Донбас: Трифонов (Дьяченко), Кожевніков-Тунхузін, Шишлянніков-Бірюков-Сигарєв, Кобелєв-Журавльов, Лялька-Буценко-Пересунько, Колесніковс-Пангелов-Юлдашев, Монс-Туркін-Казаковцев, Мілехін-Карамнов-Захаров