Донбас - чемпіон УХЛ сезону 2020/2021

Хокей 20:48 - 23 квітня 2021 0

Команда з Донецька зуміла повернути собі чемпіонський титул

Сайт ХК Донбасс/автор невідомий

Сьогодні, 23 квітня, в Києві в четвертому матчі фіналу зійшлися Сокіл і Донбас. Київському клубу відступати було нікуди, вони програвали в серії - 0:3.

Сокіл довів свій настрій, до середини другого періоду рахунок був уже 2:0. Ще до перерви гості відіграли одну шайбу. У вирішальній частині гри господарі знову виходили вперед, однак колектив Павла Мікульчик зумів перевести гру в овертайм.

Гості в додатковий час зуміли на куражі дотиснути Сокіл, переможну шайбу забив Ілля Казаковцев.

Для Донбасу це восьмий титул чемпіона України. У минулому році чемпіоном став ХК Кремечук.

УХЛ. Фінал.

Сокіл - Донбас - 3:4 ОТ (1:0, 1:1, 1:2, 0:2)

Шайби: 8:11 Міхнов - 1:0, 33:28 Лисенко - 2:0, 36:38 Шишлянніков - 2:1, 44:30 Пангелов-Юлдашев - 2:2, 51:11 Німенко - 3: 2, 56 : 36 Шішлінніков - 3:3, в овертаймі 3:26 Казаковцев - 3:4