Комп'ютер порівняв Болта з найшвидшою собакою у світі. Як ви думаєте, хто переміг?

Інші види 23:39 - 01 квітня 2024

Цікавий експеримент

Комп'ютер порівняв Болта з найшвидшим собакою у світі: Як ви думаєте, хто переміг?

Комп'ютерне моделювання дало змогу порівняти швидкість найшвидшої людини у світі та найшвидшого собаки в забігу, який став вірусним.

Восьмиразовий олімпійський чемпіон Усейн Болт пішов з легкої атлетики 2017 року, але він, як і раніше, вважається найшвидшою людиною у світі, чиї рекорди буде складно побити.

Ямаєць встановив світовий рекорд у бігу на 100 метрів у 2009 році, показавши час 9,58 секунди на чемпіонаті світу в Берліні. Того ж року він також встановив світовий рекорд на дистанції 200 метрів, показавши швидкість 19,19 секунди.

Будучи найшвидшою людиною у світі, його час не має собі рівних. Це спонукало фахівця YouTube-каналу Motion Athlete порівняти Болта з найшвидшим собакою у світі.

Йдеться про хорта, ймовірно, одного з найбажаніших собак у світі, який "зійшовся" в бігу з Болтом завдяки комп'ютерній симуляції.

Хорти можуть розвивати середню швидкість бігу понад 64 кілометри на годину, для порівняння, Болт у 2009 році показав середню швидкість 37,58 кілометра на годину.

Моделювання показує, наскільки сильно Болт був би переможений у тому забігу. Собака перетнув би фінішну лінію всього за 5,8 секунди, майже на чотири секунди раніше ямайського спринтера.