1

Обійшла всіх топових конкуренток: Ярослава Магучіх з перемоги відкрила сезон Діамантової ліги-2024

Інші види 08:35 - 03 червня 2024

"Бронзу" здобула інша українка – Ірина Геращенко

Ярослава Магучіх перемогла на етапі Діамантової ліги / Фото: Maja Hitij/Getty Images

Ярослава Магучіх виграла "золото" на першому етапі Діамантової ліги-2024 зі стрибків у висоту, який проходив у Стокгольмі. "Срібло" завоювала німкеня Імке Оннен, "бронзу" взяла інша українська спортсменка – Ірина Геращенко. Про це повідомляє Суспільне спорт.

Деталі

Уперше в сезоні серії у стрибках у висоту виступали одразу три українки. Свій другий етап цього року проводили Юлія Левченко та Ірина Геращенко, яка боролася за "срібло" на травневих змаганнях у Досі, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, Юлія Левченко першою з учасниць завершила змагання. Українка з першої спроби подолала 1.82 метра, але зупинилася на наступній позначці в 1.86 м.

Ярослава Магучіх пропустила два перші рубежі, тоді як Ірина Геращенко без помилок подолала три перші стартові позначки.

1.94 метра з першої спроби подолали тільки дві спортсменки – Магучіх і німкеня Імке Оннен. На межі вильоту Магучіх опинилася на висоті 1.97 метра - взяла висоту з останньої спроби. Оннен і Геращенко на цій позначці зупинилися, гарантувавши Ярославі щонайменше "срібло" етапу.

На висоті у 2 метри Магучіх залишилася віч-на-віч з Оліслагерс, яка пропустила висоту в 1.97 метра. Австралійка мала долати планку, щоб зачепитися за трійку призерів, – в іншому разі "золото" отримувала Магучіх.

Оліслагерс припустилася трьох помилок на висоті у 2 метри – "бронза" відійшла Геращенко, а Магучіх опинилася поза конкуренцією в боротьбі за перше місце. Чинна чемпіонка Європи додала вдалу спробу на висоті у 2 метри.

Я відкрила (сезон) на два метри. Неідеально, але добре для початку. Очікую змагань у Римі, де захищатиму звання чемпіонки Європи, і хотіла показати тут найкращий результат, – сказала Магучіх після змагань.

Нещодавно Ярослава Магучіх виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики.