Бразилія, Аргентина і Казахстан вийшли до 1/4 фіналу футзального ЧС

Інші види 22:57 - 23 вересня 2021

Японія попсувала нерви бразильцям

Твіттер збірної Бразилії

Сьогодні відбулися три матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2021 з футзалу, який проходить в Литві.

Збірна Аргентини несподівано програвала Парагваю 0:1 за підсумками першого тайму, але в другому таймі вона зуміла забити аж шість м'ячів. У чвертьфіналі вона зіграє проти команди РФС.

А ось Бразилії довелося дуже серйозно помучитися проти Японії. Одні з головних фаворитів турніру поступалися по ходу першого тайму, але зуміли зрівняти рахунок. У другій половині гри бразильці забили на 31-й і 38-й хвилинах, але в самій кінцівці Японії вдалося відродити інтригу. В результаті четвертий м'яч Бразилія оформила вже за 5 секунд до фінальної сирени, коли суперник випустив шостого польового замість воротаря.

У наступному раунді Бразилія зіграє проти Марокко.

Також в чвертьфінал пробився Казахстан, який розгромив Таїланд з рахунком 7:0. Він зіграє проти переможця матчу між Іраном та Узбекистаном.