ЧС з футзалу. Іран обіграв Узбекистан у грі з 17 голами. Іспанія і Португалія пройшли до 1/4 фіналу

Інші види 23:16 - 24 вересня 2021

Неймовірний матч від азійських збірних

Твіттер ФІФА

Сьогодні трьома матчами завершилася 1/8 фіналу чемпіонату світу з футзалу, який проходить в Литві.

Неймовірне шоу подарували збірні Узбекистану та Ірану, які завершили гру з рахунком 9:8 на користь іранців! Перший тайм Іран виграв 4:3, а після перерви команди забили по 5 м'ячів.

Досить легко в чвертьфінал вийшла Іспанія, яка переграла Чехію з рахунком 5:2. Ще в першому таймі іспанці забили 4 м'ячі, а після перерви Чехія двома голами відродила інтригу, але в підсумку пропустила ще один гол в кінцівці.

Збірна Сербії несподівано попсувала нерви Португалії. Команди зіграли в основний час 2:2, але в овертаймі португальці довели справу до перемоги 4:3.