Заявка на чвертьфінал. Галичанка в гостях здолала Бріксен

Інші види 23:17 - 08 січня 2022

Львів'янкам вдався перший матч 1/8-ї Європейського кубка ЄГФ

Галичанка

Галичанка Львів / фото Анастасія Пукало

На майданчику італійського клубу Бріксен, який із Брессаноне, підопічні Віталія Андронова одразу ж повели у рахунку, та надалі лідерство не втрачали. Втім, суперниці багато чого українкам все ж таки не дозволяли, та чіпко трималися на невеликій відстані від них. Як наслідок, до перерви Галичанка добилася переваги лише у чотири голи – 20:16.

У дебюті другого тайму гандболісти з України зробили ривок 4:1, який дозволив їм зміцнити своє домінування, та в підсумку досягти фори у сім голів – 36:29.

Виїзна перемога наблизила Галичанку до виходу до 1/4 фіналу євротурніру. Матч-відповідь команди проведуть у Львові 16-го січня.