Голкіпер-бомбардир. Воротар збірної України "рве" дев'ятки. Відео

Інші види 10:40 - 24 січня 2022

Вікторія Сагайдачна із ЗХО-Тесла вміє майстерно вражати ворота суперниць

Сагайдачна

ЗХО-Тесла / автор Сергій Рожко

У матчі 6-го туру першого етапу національного чемпіонату з футзалу з командою Бровари-Фенікс воротар харківської команди та національної збірної країни відзначилася класним виконанням пенальті. На 26 хвилині домашнього для ЗХО-Тесла матчу Сагайдачна з "точки" пробила свою колегу Дар'ю Сумарокову, завдавши прицільного удару влучно у "дев'ятку".

Гол Сагайдачної дозволив харків'янкам повести у матчі з рахунком 7:0. Завершився ж поєдинок переконливою перемогою ЗХО-Тесла – 13:0.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року у відборі до чемпіонат Європи-2022, що відбувся у Львові, Вікторія Сагайдачна відзначилася голом у лавах збірної України. У вирішальній грі проти фінської команди вона на останніх хвилинах, забравши м'яч після удару п'ятого польового фінок, зважилася на удар від власних воріт та стала автором заключного голу українок – 4:1.