Курс – на "бронзу". Збірна України не пробилася до фіналу футзального Євро

Інші види 19:48 - 04 лютого 2022

Команді Олександра Косенка дорогу перейшли росіяни

збірна України

Photo by ANP via Getty Images

У півфіналі континентальної першості, що проходить у Нідерландах, українська команда у складному матчі програла збірній Росії з рахунком 2:3.

Вже на 2-й хвилині українці опинилися в ролі наздоганяючих, пропустивши після удару Соколова. На 15-й хвилині становище збірної України погіршилося, але невдовзі Сірий повернув інтригу. 1:2.

У середині другої 20-хвилинки після красивого гола у виконанні Ніязова команда РФ знову повела у рахунку з перевагою у два голи. Українці одразу ж перейшли на гру з п'ятим польовим. На 35-й хвилині гол Абакшина вдруге скоротив різницю у рахунку до мінімуму. 2:3. За 72 секунди до завершення другого тайму українці здобули право на пенальті. На жаль, Шотурма переграти російського голкіпера Путілова не зміг.

У матчі за підсумкове третє місце на Євро-2022 збірна України зустрінеться із невдахою другого півфіналу, в якому зустрінуться команди Португалії та Іспанії.

Чемпіонат Європи-2022 з футзалу. 1/2 фіналу

Україна – Росія – 2:3

Голи: Соколов, 2 (0:1). Афанасьєв, 15 (0:2). Сірий, 16 (1:2). Ніязов, 31 (1:3). Абакшин, 35 (2:3).

На 39-й хвилині Шотурма (Україна) не реалізував пенальті (воротар).