Із прицілом на перемогу. Українські синхроністки стартували на чемпіонаті світу з водних видів спорт

Інші види 19:24 - 17 червня 2022

Боротьба розпочалася у столиці Угорщини – Будапешті

Федіна

Photo by Andre Weening/BSR Agency/Getty Images. Марта Федіна

Першими свої виступи у кваліфікації технічної програми розпочали солістки. Честь збірної України відстоювала 20-річна харків'янка Марта Федіна. Від суддів вона отримала 90,9382 бали, що дозволило їй вийти до фіналу із другим результатом.

Перше місце посіла 31-річна японка Юкіко Унаї (91,9189). Замкнула топ-3 27-річна Євангелія Платаніоті із Греції (88,6163).

Також у боротьбу вступили дуети. Вони виконали свою кваліфікаційну технічну програму. 21-річні сестри з Харкова Марина та Владислава Алексєєви, як і Федина, змогли стати другим. Вони отримали за свій виступ 91,8565 балів.

Першими у кваліфікації стали 25-річні сестри-китаянки Люї та Цяньї Ван (92,6378). Третій результат показали сестри з Австрії Анна-Марі та Ейріні Александрі (90,2869).

У суботу, 18 червня, солістки виступатимуть у фіналі технічної програми, а пари розіграють медалі у неділю, 19-го числа.