Турецька "бронза". Українські шаблістки – призерки ЧЄ-2022

В Анталії завершився черговий континентальний зліт

фехтування

FIE

Жіноча збірна України виборола бронзу в командній шаблі. За честь українського прапора на турецькому помості боролися Ольга Харлан, Олена Вороніна, Юлія Бакастова та Олена Кравацька.

Українки у 1/8 фіналу здолали збірну Польщі (45:37), після чого впоралися з Грецією (45:35). У півфіналі "синьо-жовті" програли Франції (43:45), а у зустрічі за третє місце з Угорщиною Ольга Харлан змогла поставити медальну крапку (45:41).

На жаль, чоловіча збірна України у командній шпазі вибула з боротьби у чвертьфіналі. Ян Сич, Ігор Рейзлін, Роман Свічкар та Володимир Станкевич у 1/8-й виграли у Австрії (33:27), але потім програли збірній Ізраїлю (33:45).

Загалом на чемпіонаті Європи 2022 року з фехтування українська збірна здобула 4 медалі (1 "золото", 1 "срібло" та 2 "бронзи") та посіла 3-е місце у командному заліку (після Італії та Франції).