У елітній топ-компанії. Україна зайняла гідне місце у медальному заліку ЧС-2022 з водних видів спорт

Інші види 10:45 - 04 липня 2022

України вибороли у Будапешті 10 нагород

Алексіїви

hoto by Nikola Krstic/MB Media/Getty Images. Марина та Владислава Алексіїви

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, що завершився в столиці Угорщини, українська збірна увійшла до десятки найкращих, зумівши здобути дві золоті, 6 срібних та дві бронзові медалі.

Найбільш успішними вийшли виступи у представниць артистичного плавання (2 "золота" та п'ять срібних нагороди). Причому двічі у групових вправах українська дружина сходила на найвищу сходинку п'єдесталу (і одного разу – на другу). Також Марта Федіна взяла два "срібла" в соло, а сестри Марина та Владислава Олексіїви двічі були другими у змаганнях серед дуетів.

У плаванні дві "бронзи" завоював Михайло Романчук. Одну з них – на відкритій воді (5 км), а другу – у басейні (800 м вільним стилем).

Україна завершила програму ЧС зі стрибків у воду з одним "сріблом" у синхрон-міксті 10 м. Його вибороли Софія Лискун та Олексій Середа.

До п'ятірки медального заліку ЧС увійшли збірні США, Китай (по 18 золотих медалей), Італія, Австралія та Канада.

Чемпіонат світу 2022 з водних видів спорту.