Ніколи раніше! Україна виграла медальний залік юніорського Євро з боротьби вперше в історії

Інші види 12:11 - 04 липня 2022

Українські борці показали себе у Римі

боротьба

United World Wrestling

Збірна України вперше в історії стала найкращою за підсумками юніорського чемпіонату Європи з боротьби серед спортсменів до 20 років, що відбувся у столиці Італії.

У Римі українці здобули 16 нагород - 6 золотих, 2 срібні та 8 бронзових. Найкращі результати показала жіноча команда, яка має вісім медалей та одразу чотири перемоги. На найвищий щабель п'єдесталу піднімалися Олександра Хоменець, Юлія Лесковець, Марина Скобельська та Ірина Заблоцька.

У чоловічій вільній боротьбі українці взяли п'ять медалей, у греко-римській – три. Єдиним чемпіоном із вільної боротьби серед українців на цьому турнірі став Микита Зубаль. У греко-римській "золото" приніс Михайло Вишнівецький.

Збірна Україна здобула перемогу у командному заліку з жіночої боротьби. Вона набрала 169 залікових балів, залишивши позаду Туреччину (151) та Німеччину (117). В інших дисциплінах українці увійшли до топ-3.

Доросла збірна України з жіночої боротьби стала найкращою у Будапешті у загальному заліку. Українки виграли п'ять медалей, серед яких дві золоті, одна срібна та дві бронзові.