Без фарту. Студентська збірна України програла фінал ЧС

Інші види 08:56 - 25 липня 2022

Українці стали срібними призерами

футзал

УАФ

У вирішальному матчі світового форуму серед студентських дружин "синьо-жовті" з'ясували стосунки з чарівниками м'ячами – гравцями збірної Бразилії. До цієї гри південноамериканська збірна на турнірі не пропустила жодного голу. Футзалісти збірної України цю "прогалину" у бразильців усунули – при цьому відразу тричі. Але цього нашим хлопцям для перемоги виявилося замало.

Почин гри краще вдався українцям, які на 10-й хвилині повели у рахунку 2:0. Бразильців це не деморалізувало, і під завісу першого тайму вони змогли повернутися у гру, відзначившись двічі – нічия 2:2.

По перерви гравці бразильської збірної разюче додали в агресії дій, і зуміли здобути перелом у зустрічі. Втім, він не був таким вже явним, оскільки гравці збірної України робили все можливе, щоб напруження пристрастей біля воріт бразильців не зменшувалося. У підсумку основний час гри завершився внічию 4:4.

Суперечка команд була продовжена в овертаймі. Наприкінці першої та на початку другої додаткових п'ятихвилинок бразильці забили по голу. На жаль, ані часу, ані сил у "синьо-жовтих" на камбек вже не знайшлося.

Чемпіонат світу. Фінал

Україна – Бразилія – 4:6

Голи: Мельник (6), Семенченко (10), Марциняк (24), Радевич (38) – Рафаель (18, 19), С. Да Сілва (29), Зіллер (39), Дос Сантос (44), Лаззаретті ( 46).

Україна: Сухов, Войтович, Абакшин, Завертаний, Масевич, Мельник, Буньо, Швед, Марциняк, Радевич, Теряєв, Семенченко.

Бразилія: Шут, Дос Сантос, Валеріо, В. Да Сілва, Лаззаретті, К. Да Сілва, Перін, Зіллер, А. Да Сілва, Д. Да Сілва, Рафаель, Б. Да Сілва.