Золото та бронза. Українці відзначились на старті ЄЮОФ-2022

Інші види 12:10 - 27 липня 2022

У Словаччині стартував Європейський юнацький олімпійський фестиваль

Стельмах

НОК України. Радомир Стельмах

ХVI-й за рахунком літній форум юнаків з олімпійських видів спорту взяв старт у місті Банська Бистриця.

Відразу володарем золотої нагороди у спортивній гімнастиці став Радомир Стельмах. 16-річний українець став найкращим в особистому багатоборстві. У сумі за виступи на шести снарядах він набрав 79,900 балів.

Дзюдоїст Назар Вісков став бронзовим призером у ваговій категорії до 60 кг. Саме йому випала честь відкрити рахунок українським медалям на ЄЮОФ-2022. Спортсмен провів на татамі п'ять сутичок, і у чотирьох із них виявився переможцем.

Зауважимо, що Україну на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі представляють 46 спортсменів, які виступатимуть у шість із 10 видів спорту (бадмінтон, велоспорт, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивна гімнастика).