"Золото" та "бронза". На ЕЮОФ-2022 українці знову з медалями

Інші види 10:15 - 28 липня 2022

У Банська Бистриці (Словаччина) триває ХVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль

Котенко

НОК України. Микола Котенко (зліва)

15-річному Миколі Котенку не виявилося рівних у фінальному запливі на дистанції 200 м батерфляєм. Показавши час 2:00.24, він став чемпіоном, зумівши виграти дві секунди у найближчого переслідувача.

Володарем бронзової нагороди став 18-річний дзюдоїст Іван Казіміров, який відзначився у ваговій категорії до 73 кг. Українець програв у півфіналі, але після цього зміг виграти втішну сутичку.

У ХVI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі беруть участь 3600 атлетів із 48 країн Європи. Україну представляють 46 спортсменів, які виступають у шести із 10 видів спорту. На сьогоднішній день в активі у «синьо-жовтих» чотири медалі – дві золоті та дві бронзові.