Фєдіна вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи з артистичного плавання в технічному соло

Інші види 18:09 - 12 серпня 2022

Подібного не вдавалося ще жодній артистичній плавчині в історії турніру

Україна завоювала другу нагороду чемпіонату Європи-2022 з водних видів спорту, що триває у столиці Італії Римі, і вдруге – в артистичному плаванні. Медаль і чемпіонський титул принесла Марта Фєдіна – у технічному соло.

До фіналу в цій дисципліні українка підходила у статусі чинної чемпіонки Європи та срібної призерки чемпіонату світу.

Марта Фєдіна закривала змагання в цій дисципліні та виконала програму на 92.6394 бала, що стало найкращим результатом серед усіх учасниць, перевершило її результат на чемпіонаті світу (91.9555) та принесло українці золото.

Друге місце посіла італійка Лінда Черруті, для якої це п'ята особиста медаль чемпіонату Європи, а третє – австрійка Васілікі Александрі, яка вперше здобула нагороду такого рівня.