Україна здобула шосте золото на ЧЄ-2022 з артистичного плавання

Інші види 17:25 - 14 серпня 2022

Це вже четверта перемога на Євро в комбінації в історії України

Збірна України здобула чергову перемогу на чемпіонаті Європи-2022 з водних видів спорту, що триває у столиці Італії Римі. Уже шосте золото виграли українські артистичні плавчині.

Цього разу переможним для українок став командний фінал у комбінації. У цій дисципліні змагалися шість команд, які одразу починали боротьбу за медалі з фіналу: без кваліфікації.

Українська команда виступала в цій дисципліні у статусі чинних чемпіонок світу та Європи. До складу команди ввійшли Марта Фєдіна, яка також здобула на цьому чемпіонаті два особисті золота, Марина й Владислава Алексіїви, які стали чемпіонками Європи в довільному дуеті, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Спортсменки виконали програму на 95.2 бала, мінімально покращивши оцінку, в порівнянні з фіналом чемпіонату світу. Цей результат приніс українкам золото. Друге місце посіла збірна Італії, яка цього року виграла світову бронзу, а третє чинні віцечемпіонки – Греція.