Україна здобула першу медаль у стрибках у воду на Євро-2022

Інші види 16:03 - 15 серпня 2022

Українські стрибуни стали віцечемпіонами Європи у командному турнірі

Україна здобула першу медаль на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, що проходить у рамках Євро з водних видів спорту. Команда українських атлетів стала срібним призером у міксті стрибків у воду.

Фінал у міксті команд відкривав програму Євро зі стрибків у воду. Спортсмени виконували стрибки з 3-метрової платформи та 10-метрової вишки.

Україна на командний мікст зі стрибків у воду виставила склад Ксенії Байло, Кіріла Болюха, Вікторії Кесар та Данила Коновалова.

За підсумками перших чотирьох стрибків Україна навіть йшла лідером змагань. Проте все змінив п'ятий стрибок збірної Італії, який був виконаний з вищою складністю (3.7 проти 3.2 у українців).

Переваги у сім балів перед заключним раундом стрибків Італії вистачило, щоб випередити Україну. Відтак, українці стали віцечемпіонами Європи.