Жіноча команда Тесла - чемпіон України з футзалу сезону-2020/2021

Інші види 14:52 - 01 квітня 2021 0

Харків'янки завоювали найвищі нагороди достроково

Фейсбук ЖФК Тесла/Сергій Рожко

Це стало історичним фактом після сьогоднішньої перемоги команди Василя Сухомлинова у 5 турі другого етапу сезону. На паркеті харківського СК "Каразінський" Тесла у номінально виїзному матчі з'ясувала стосунки з командою Багіра-ДЮСШ з Лиману Донецької області.

Голи у виконанні Бурлаченко, Степаненко, Костюк (двічі), Дичко, Коваленко, Калягін (двічі) та Підгорної принесли харків'янкам велику перемогу з рахунком 9:1. Гол престижу новоспечені чемпіонки пропустили на 31 хвилині гри за рахунку 7:0 на свою користь. Підсумкова перевага Тесли могла бути й більше, але на 34 хвилині Єрьоменко не реалізували дабл-пенальті.

Перемігши, харківська команда довела свій очковий багаж на другому етапі чемпіонату до 15 пунктів із 15-ти можливих, та стала де-юре недосяжною для конкурентів.

Золоті медалі сезону-2020/2021 стали для Тесли першими у її історії, яка бере свій початок з 15 грудня 2015 року. Нагадаємо, в двох попередніх сезону - 2018/2019 та 2019/2020 рр. - харків'янки були срібними призерками чемпіонату країни.