Інші види 20:45 - 07 квітня 2021 0

Завтра знову матч з данцями

Сайт АФУ/автор невідомий

Збірна України з футзалу переграла Данію в матчі кваліфікації на Євро-2022.

Перший тайм складався для команди Олександра Косенка досить складно. Олександр Педяш вже на п'ятій хвилині вивів Україну вперед, але рівно через хвилину Ель-Каз несподівано зрівняв рахунок. Після цього скромна збірна Данії вміло оборонялася і не дозволяла номінальним фаворитам створювати багато моментів. Переломним моментом став штрафний на 17-й хвилині, в результаті якого Ярослав Лебідь добре пробив, а Вейс переправив м'яч в свої ворота.

Після цього данці стали діяти більш відкрито, що вилилося в ще два голи України. Дубль оформив Данило Абакшин. Під кінець матчу всі питання двома голами зняв Артем Фаренюк. На останній хвилині данцям вдалося забити другий гол в результаті курйозної серії рикошетів.

Кваліфікація на Євро-2022. Третій етап

Данія - Україна 2:6

Голи: Ель-Каз, 6, Фальк, 40 - Педяш, 5, Вейс, 17 (авт.), Абакшина, 21, 26, Фаренюк, 38, 39

Відзначимо, що данці були номінальними господарями матчу, але проходив він у Запоріжжі. Там же Україна і Данія зіграють завтра. Початок о 19:00. 11 квітня команда Косенко зіграє вдома проти Албанії.

Україна залишається на другому місці в своїй відбірковій групи. На Євро-2022 проходять переможці груп, а також шість кращих команд, що фінішують другими.