10 травня, понеділок

Ігор Радівілов приніс Україні першу золоту медаль на чемпіонаті Європи-2021

Інші види 16:25 - 25 квітня 2021 0

9-й індивідуальний чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики проходив у швейцарському місті Базель із 21 до 25 квітня

Ігор Радивілів захистив титул чемпіона

Український гімнаст завоював "золото" на чемпіонаті Європи-2021

Український спортсмен завоював перше місце у фіналі опорного стрибка. Таким чином 28-річний Ігор Радівілов приніс другу медаль  для нашої команди, першу "бронзу"здобув 17-річний Ілля Ковтун у багатоборстві. Гімнасту  є чим пишатися в житті, оскільки він по праву вважається чинним чемпіоном Європи.  На минулорічних змаганнях хлопець показав блискучий результат і також виборов "золото" в цій дисципліні.

У класифікації стрибка Ігор Радівілов показав восьмий результат, виконавши стрибки складністю 5,6 бала, отримавши сумарну кількість балів 14, 483 бали. У самому фіналі спортсмен доклав більше зусиль, виконавши стрибок складністю 6,0 балів на оцінку 15,000. Його назвали найкращим серед інших учасників. Другий стрибок був оцінений на 14, 433. Таким чином середня  оцінка становила 14, 716 балів. Друге місце дісталось представнику Ізраїлю Андрею Медведеву (14, 658), а третє — британцю Джарні Реджині-Морану (14,583).

Додамо, Ігор Радівілов має вже чималу гору трофеїв: 4 золотих медалі, 4 срібних і 3 бронзових. Він їх отримав за участь у чемпіонатах Європи, починаючи із 2012 року (вправи на кільцях, опорний стрибок, командна першість).

стане останнім для європейських гімнастів кваліфікаційним турніром на Літні Олімпійські ігри 2021 у Токіо, Японія.