Фантастичний камбек. Спортинг виграв футзальну Лігу чемпіонів

Інші види 23:05 - 03 травня 2021 0

Португальці зробили неймовірне, програючи в фіналі у два голи

Getty Images / by Marko Dimic

Вирішальна зустріч розіграшу відбулася у Задарі (Хорватія).

Гравці Барселони вийшли на фінальну гру турніру у статусі чинних володарів трофею, та до перерви змогли здобути комфортну перевагу. Голи Марсенінью та Шімбінья дозволили каталонцям повести у рахунку 2:0.

Втім, футзалісти Спортинга капітулювати завчасно на стали, а у середині другого тайму не лише повернулися до гри, а й повели у рахунку. Менш ніж за п'ять хвилин вони змогли тричі вразити ворота Барселони - 3:2. А за три з половиною хвилини до кінця другої половини гри м'яч в четверте опинився у сітці володінь "синьо-гранатових". Все, що змогли після цього зробити гравці іспанського клубу, так це розродитися ще одним голом престижу.

4:3 - Спортинг вдруге у своїй історії виграв найпрестижніший клубний трофей у європейському футзалі. У сезоні-2018/2019 португальці володіли Кубком УЄФА, який після цього був реорганізований в Лігу чемпіонів.

Ліга чемпіонів. фінал

Барселона (Іспанія) - Спортинг (Португалія) - 3:4

Голи: Марсенінью, 0.51 (1:0). Шімбінья, 17.24 (2:0). Зікі, 25.48 (2:1). Ерік, 27.19 (2:2). Жоау Матуш, 30.16 (2:3). Пані Варела, 36.26 (2:4). Феррау, 37.05 (2:4).