Стали відомі фіналісти чемпіонату України серед чоловічих клубів

Волейбол 23:26 - 01 квітня 2021 0

Завершилися півфінальні серії сезону-2020/2021

ФВУ/автор невідомий

Треті матчі відбулися у Харкові та Житомирі.

У столиці Слобожанщини місцева Юракадемія приймала Епіцентр-Подоляни з Городка Хмельницької області. "Юристи" у гостях поступилися спочатку у трьох партіях, а потім - у чотирьох, але вдома стробували реабілітуватися. Перший сет третього поєдинку вони виграли 25:21, але на більше сил у них не вистачило. 18:25, 19:25, 22:25 - Епіцентр-Подоляни виграв матч в чотирьох партіях, а з ним і серію у трьох поєдинках.

У Житомирі місцевий клуб Житичі-ПНУ також був змушений у протистоянні з львівським колективом Барком-Кажани відіграватися після двох невдач у перших матчах (обидва рази - по 0:3). І команда Сергія Терейковського була дуже близька до успіху. У двох перших партіях третього матчу гості зі Львова виявилися сильнішими (25:16 та 25:17), але потім житомирська команда ініціативу перехопила. Вигравши 25:15 та 26:24, господарі перевели зустріч у п'яту, вирішальну, партію. В ній Житичі-ПНУ вели в рахунку 7:3 та 11:5, але до кінця повірити у свій тріумф так і не змогли. Як наслідок, львів'яни зробили камбек, повернулися до гри та перемогли. 18:16 у сеті, 3:2 в матчі та 3:0 у серії.

Таким чином, "золото" сезону-2020/2021 у чоловічій Суперлізі розіграють Барком-Кажани та Епіцентр-Подоляни, а у "бронзовій" серії відносини з'ясують Юракадемія та Житичі-ПНУ.