Баранов розкрив причину відходу з «Чернігова»: конфлікт із футболістами
Тренер зізнався, що частина гравців вороже сприйняла його ідеї та нововведення
ФОТО: ФК Чернігів
Відомий український тренер Василь Баранов відверто розповів про причини дострокового припинення співпраці з «Черніговом».
Фахівець очолив фіналіста Кубка України-2025/26, але провів на посаді головного тренера лише п'ять матчів. За цей час команда здобула одну перемогу та чотири рази зіграла внічию.
За словами Баранова, рішення про розставання було ухвалене спільно з керівництвом клубу. Однією з головних проблем стала відсутність взаєморозуміння між тренером та частиною футболістів.
«До мене в клубі тривалий час працював інший тренер — Валерій Чорний. Він був там дуже довго і склад практично не змінювався. Клуб з ним із Другої ліги в Першу вийшов, був «вибух» у Кубку України, коли команда дійшла до фіналу», — розповів Баранов.
Новий наставник намагався впровадити власне бачення гри та зміни у тренувальному процесі. Однак частина футболістів не сприйняла нововведення.
«І тут прийшов новий тренер зі своїм баченням, яке не всі сприйняли. Я намагався прищепити його в тренувальному процесі, але сформувалася певна група футболістів, яка противилась нововведенням. Вони все сприймали вороже: і тренувальний процес, і постановку гри. Це впливало на мікроклімат у команді», — пояснив фахівець.
За словами Баранова, ситуація потребувала кардинальних змін. Водночас трансферне вікно вже закрилося, тому перебудувати склад було неможливо. У підсумку сторони вирішили не загострювати конфлікт і розійтися.
Тренер подякував керівництву та футболістам «Чернігова» за спільну роботу, наголосивши, що отриманий досвід буде корисним для нього в майбутньому.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!