ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Бартулович після поразки від Шахтаря: «Ми повинні були перемагати в цьому матчі»

Спорт

Наставник «Харкова» розкритикував суддівство та розповів про конфлікт після завершення матчу

Бартулович після поразки від «Шахтаря»: «Ми повинні були перемагати в цьому матчі»

ФОТО: Футбол 24

Головний тренер «Харкова» Младен Бартулович прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (0:1) у матчі третього туру Української Прем'єр-ліги.

Єдиний гол у зустрічі було забито вже на першій хвилині. Попри швидкий пропущений м'яч, Бартулович залишився задоволений грою своїх підопічних у подальшому.

«Виходить, що на першій хвилині не вийшли на поле і пропустили. Але те, що було потім на полі, я можу тільки подякувати команді. Пишаюся тим, як вони грали після цього голу. Ми повинні були перемагати в цьому матчі», – заявив тренер.

Окремо наставник «Харкова» висловив невдоволення рішеннями арбітра. На його думку, у другому таймі команда мала отримати право на пенальті після епізоду за участю Єгора Назарини.

«Так, як Назарина стрибає двома ногами у своєму штрафному майданчику, а за це не призначається пенальті та не показується картка – я цього не розумію. Там навіть немає значення, чи грав він у м'яч. Це дуже важливий момент матчу», – сказав Бартулович.

Наприкінці тренер прокоментував сутичку перед роздягальнею після закінчення матчу. Він заявив, що його обурила поведінка молодого бразильського футболіста Еліаса щодо Миколи Павлова.

«Коли приїжджає молодий бразилець в іншу країну, по-перше, має поважати старших та своїх суперників. Якщо він штовхає Миколу Петровича Павлова, це означає, що немає ніякої поваги до нас, до нашого футбольного клубу і до людей», – підсумував Бартулович.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин