«Бажання здійснюються». Кохана гравця Динамо похизувалася розкішним відпочинком на райських островах
Вирушила у відпустку в теплі краї
Фото: https://www.instagram.com/a.shekerli / Автор невідомий
Аліана Шекерлі, кохана футболіста київського Динамо Костянтина Вівчаренка, поділилася з підписниками своїм чудовим настроєм. Дівчина показала у своєму Instagram-акаунті, куди вирушила відпочивати у відпустку.
Аліана опублікувала кілька фотографій, на яких продемонструвала, що зараз проводить час на Мальдівах, насолоджуючись чудовою погодою, океаном і білосніжними пляжами.
До фото дівчина додала підпис, у якому висловила свої емоції від поїздки: «Мої бажання здійснюються з такою швидкістю, що іноді я не встигаю вигадати нові😁🤭».
Нагадаємо, що Шекерлі та Вівчаренко познайомилися через соціальні мережі у березні 2024 року, а вже в жовтні того ж року Костянтин зробив коханій пропозицію. Поки що невідомо, чи зіграли вже закохані весілля.


Зазначимо, що Костянтин Вівчаренко, який виступає на позиції лівого захисника, у поточному сезоні зіграв за Динамо 16 матчів у всіх турнірах та відзначився у них 4 результативними передачами.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!