ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Без центру поля. Кривбас у видовищному матчі розібрався з Вересом

Спорт

Команда Патріка ван Леувена забила тричі та здобула важливу перемогу в Рівному

Без центру поля. Кривбас у видовищному матчі розібрався з Вересом

ФОТО: Кривбас

«Верес» та «Кривбас» подарували вболівальникам один із найяскравіших матчів 28-го туру Української Прем’єр-ліги. У Рівному команди видали справжній футбольний блокбастер із шаленим темпом, великою кількістю моментів і чотирма забитими м’ячами.

З перших хвилин суперники відмовилися від обережного футболу та одразу перейшли до відкритої гри. М’яч практично не затримувався в центрі поля, а атаки змінювали одна одну без пауз.

Першими небезпечний момент створили господарі, коли Фабрісіо розстрілював ворота з близької дистанції, однак голкіпер «Кривбаса» Кемкін врятував свою команду. Гості відповіли не менш гостро й поступово почали перехоплювати ініціативу.

На 26-й хвилині «Кривбас» відкрив рахунок. Після проходу правим флангом Сек виконав передачу до штрафного, Парако грамотно пропустив м’яч, а Ярослав Шевченко в дотик переграв Гороха.

Після перерви темп гри не знизився. «Верес» намагався відігратися, але гості діяли значно гостріше в завершальній фазі атак. На 58-й хвилині Джованні потужним ударом під поперечину подвоїв перевагу криворізької команди.

Ще за кілька хвилин «Кривбас» фактично зняв питання щодо переможця. Мулик, який щойно вийшов на заміну, виграв боротьбу після ауту та забив третій м’яч у ворота рівненського клубу.

«Верес» усе ж повернув інтригу після гола Протасевича на 73-й хвилині, однак на більше господарів не вистачило.

У підсумку команда Патріка ван Леувена здобула яскраву перемогу з рахунком 3:1 та піднялася на п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ.

Українська Прем’єр-ліга. 28-й тур

«Верес» – «Кривбас» – 1:3

Голи: Протасевич, 73 – Шевченко, 26, Джованні, 58, Мулик, 63.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин