Динамо мінімально переграло Карабах і зробило крок до плейоф Ліги конференцій
Єдиний гол Матвія Пономаренка приніс киянам перемогу
ФОТО: ФК Динамо
Київське «Динамо» з перемоги розпочало виступ у третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій. У першому матчі команда Ігоря Костюка в польському Любліні здолала азербайджанський «Карабах» із рахунком 1:0.
Єдиний м'яч у зустрічі був забитий уже на 10-й хвилині. Матвій Пономаренко першим опинився на м'ячі в штрафному майданчику суперника та легким дотиком відправив м'яч у ворота.
Після швидкого голу «Динамо» віддало ініціативу супернику. «Карабах» більше володів м'ячем, однак до перерви так і не зміг створити по-справжньому гольових моментів. Кияни ж небезпечно вибігали в контратаки, хоча часто потрапляли в офсайд.
Після перерви гра суттєво не змінилась. Азербайджанський клуб продовжував тиснути, але й «Динамо» почало частіше відповідати своїми атаками. Герреро двічі загрожував воротам суперника, проте в обох випадках пробив вище поперечини.
Найнебезпечніший момент гостей виник після грубої помилки В'ячеслава Суркіса, який невдало вибив м'яч прямо на суперника. На щастя для киян, футболіст «Карабаха» не зміг влучити у порожні ворота.
Наприкінці зустрічі господарі могли подвоїти перевагу. Шапаренко не реалізував вихід сам на сам після чудової передачі Олексія Сича, а Волошин змусив воротаря гостей рятувати команду після потужного удару.
У заключні хвилини «Карабах» залишився в меншості після вилучення, однак навіть попри фінальний штурм не зміг врятуватися. «Динамо» втримало мінімальну перемогу та зробило важливий крок до виходу в раунд плейоф кваліфікації Ліги конференцій.
Динамо – Карабах – 1:0
Гол: Пономаренко, 10
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!