Динамо здійснило камбек у спарингу та перемогло новачка чемпіонату Польщі
Кияни пропустили двічі, але в останньому таймі забили три м'ячі та здолали «Вєчисту» на зборах в Австрії
ФОТО: Getty Images
Київське «Динамо» здобуло перемогу в черговому контрольному матчі на літньому тренувальному зборі в Австрії. Команда Ігоря Костюка у результативному поєдинку переграла польську «Вєчисту» з рахунком 4:2.
Матч проходив у незвичному форматі – чотири тайми по 30 хвилин. Першими вперед вийшли кияни: наприкінці стартового відрізка Владислав Пономаренко обіграв захисника та воротаря, після чого відправив м'яч у порожні ворота.
До перерви «Динамо» мало кілька чудових нагод збільшити перевагу, однак Микола Шапаренко влучив у поперечину, а Редушко й Огундана не змогли переграти голкіпера. Натомість польська команда покарала суперника за марнотратство – Фаєртаг замкнув передачу Піазона та зрівняв рахунок.
У третьому таймі, після повної зміни складів обох команд, «Вєчиста» вийшла вперед. Крістіансен пробив по воротах, а голкіпер киян не зміг врятувати команду.
Втім, у заключному відрізку зустрічі «Динамо» переломило хід гри. Спочатку після помилки воротаря суперників пенальті реалізував Володимир Бражко. Згодом півзахисник оформив дубль, вдало замкнувши подачу з кутового, а остаточний рахунок встановив Едуардо Герреро після результативної передачі Назара Волошина.
У підсумку «Динамо» здобуло вольову перемогу з рахунком 4:2. Наступний контрольний матч київський клуб проведе 2 липня проти бухарестського «Рапіда».
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!