ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Дружина Забарного похизувалася світлинами зі своєї нової подорожі Європою

Спорт

Завітала до Лондона

Ангеліна Забарна

Фото: https://www.instagram.com/angelina.zabarna / Автор невідомий

Ангеліна Забарна, дружина українського футболіста Іллі Забарного, поділилася з підписниками в Instagram знімками зі своєї поїздки до столиці Великої Британії.

Дівчина опублікувала декілька кадрів зі своєї мандрівки до Лондона. Вона сфотографувала відому вежу Біг-Бен і додала до неї підпис: “Привіт, Лондоне! Я сумувала за тобою ❤️”, а також розмістила фото на тлі розкішно квітучого бузку.

Зазначимо, що Ілля та Ангеліна наразі мешкають у Парижі, де Забарний із літа минулого року виступає за ПСЖ. Український захисник у поточному сезоні провів за парижан 30 матчів у всіх турнірах, у яких відзначився одним забитим м'ячем.

З ПСЖ Ілля вже виграв два титули у нинішній кампанії — Міжконтинентальний кубок, а також Суперкубок Франції. Водночас в обох фінальних зустрічах він залишався на лаві запасних. Парижани зараз лідирують у чемпіонаті Франції і вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що Ілля та Ангеліна перебували у стосунках ще зі старших класів школи, а одружилися влітку 2023 року.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин