«Кісянчик». Дружина Довбика зворушливо привітала чоловіка з Днем народження
Написала ніжний пост у соцмережах
Фото: https://www.instagram.com/yuliia.dovbyk / Автор невідомий
Юлія Довбик, дружина українського футболіста Артема Довбика, зачарувала прихильників милим постом, який присвятила вітанню коханого з Днем народження. Вона опублікувала його у своєму Instagram-акаунті.
- Читайте також: Гаряче! Дружина Судакова похизувалася розкішними фото у купальнику з відпочинку в Італії
Дівчина виклала фотографії чоловіка та спільні знімки з ним, до яких додала підпис із привітанням: "мій коханий партнер, чоловік, друг, батько❤️ З Днем народження, Кісянчик💫".
Артем відреагував на це послання від дружини, написавши у коментарі до публікації свою відповідь: "Дякую, Кісян! 😘 Слава Богу, в мене є Ти! ❤️❤️❤️".

Нагадаємо, що Артем і Юлія знайомі ще з дитинства, вони разом навчалися в одному класі. Згодом їхнє знайомство переросло у міцні стосунки й призвело до шлюбу влітку 2020 року. У серпні 2022-го у них народилася донька, яку назвали Кірою.
Додамо, що Артем Довбик нині є футболістом римської "Роми". У складі "вовків" він за два сезони провів 63 матчі в усіх турнірах, відзначившись 20 забитими голами та 6 результативними передачами.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!