ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Магучіх замахнулася на нову вершину. Українка мріє підкорити 2,11 метра

Спорт

Світова рекордсменка зізналася, що постійно думає про покращення власного досягнення

Магучіх замахнулася на нову вершину. Українка мріє підкорити 2,11 метра

ФОТО: Getty Images

Українська зірка легкої атлетики Ярослава Магучіх поділилася амбітною метою на найближче майбутнє. Володарка світового рекорду у стрибках у висоту зізналася, що прагне перевершити власне досягнення та підкорити планку на висоті 2,11 метра.

За словами спортсменки, вона постійно думає про новий рекорд і працює над тим, щоб наблизитися до цієї мети.

«Хочу стрибати якомога вище. Щоразу намагаюся перевершити власний світовий рекорд — стрибнути 2,11 м. Для цього потрібно виконати ще багато роботи», — зазначила Магучіх.

Українка також наголосила, що, попри рекордні амбіції, для неї важливо отримувати задоволення від виступів і змагального процесу.

Найближчу можливість перевірити свою форму Магучіх матиме вже 24 червня. Саме цього дня українська легкоатлетка виступить на етапі Континентального туру в Хорватії, де спробує продовжити серію успішних результатів.

Нагадаємо, Ярослава є чинною світовою рекордсменкою у стрибках у висоту та залишається однією з головних зірок світової легкої атлетики. Тепер перед українкою стоїть новий виклик — підняти планку ще вище та вписати своє ім’я в історію спорту черговим унікальним досягненням.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин