ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Милота. Назар Волошин показав свого нового партнера для гри у футбол

Спорт

Грає з дуже милим песиком

Назар Волошин

Фото: https://www.instagram.com/nazar.voloshyn91 / Автор невідомий

Футболіст київського «Динамо» Назар Волошин поділився милим відео у своїй Instagram-історії, на якому показав свого нового партнера для гри у футбол.

У цьому ролику можна побачити, як Назар підкидає здутий м'яч собаці, яка з великим ентузіазмом його ловить і повертає назад. Картинка виглядає дуже зворушливо та мило, демонструючи радість обох від можливості пограти у м'яч.

Нагадаємо, що 22-річний Назар Волошин є гравцем «Динамо» Київ і в нинішньому сезоні провів за «біло-синіх» 38 матчів у всіх турнірах. У них правий вінгер киян забив 8 м'ячів і віддав 13 результативних передач.

«Динамо» незабаром готується зіграти у фіналі Кубка України й спробувати здобути єдиний трофей у цьому сезоні. У вирішальному матчі кияни зустрінуться з «Черніговом». Гра відбудеться 20 травня у Львові.

Також зазначимо, що Волошин перебуває у стосунках із популярною Instagram-блогеркою Лізою Кандибою. Пара зустрічається вже понад 4 роки, хоча між ними досить велика різниця у віці — Ліза старша за Назара на 6 років.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин