Офіційно: «Буковина» покарана після матчу з «Динамо» і звернулася до фанатів
Клуб попередив про ризик матчів без глядачів через поведінку вболівальників
ФК «Буковина»
Чернівецька «Буковина» виступила з офіційною заявою після рішення КДК УАФ за підсумками півфінального матчу Кубка України проти київського «Динамо» (0:3).
Клуб отримав фінансове покарання через порушення правил поведінки на трибунах. Йдеться про використання піротехніки, несанкціоновані вибігання вболівальників на поле, а також образливі та нецензурні вигуки на адресу арбітрів.
У «Буковині» наголосили, що високо цінують підтримку фанатів, однак закликали їх дотримуватися правил. У клубі підкреслили, що подібні інциденти можуть мати ще серйозніші наслідки.
Зокрема, у разі повторення порушень команда ризикує проводити домашні матчі без глядачів, що стане болючим ударом як для футболістів, так і для відданих уболівальників.
У зверненні клуб подякував фанатам за підтримку та закликав надалі підтримувати команду емоційно, але відповідально, без порушення регламенту.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!