ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Офіційно: «Буковина» покарана після матчу з «Динамо» і звернулася до фанатів

Спорт

Клуб попередив про ризик матчів без глядачів через поведінку вболівальників

Офіційно: «Буковина» покарана після матчу з «Динамо» і звернулася до фанатів

ФК «Буковина»

Чернівецька «Буковина» виступила з офіційною заявою після рішення КДК УАФ за підсумками півфінального матчу Кубка України проти київського «Динамо» (0:3).

Клуб отримав фінансове покарання через порушення правил поведінки на трибунах. Йдеться про використання піротехніки, несанкціоновані вибігання вболівальників на поле, а також образливі та нецензурні вигуки на адресу арбітрів.

У «Буковині» наголосили, що високо цінують підтримку фанатів, однак закликали їх дотримуватися правил. У клубі підкреслили, що подібні інциденти можуть мати ще серйозніші наслідки.

Зокрема, у разі повторення порушень команда ризикує проводити домашні матчі без глядачів, що стане болючим ударом як для футболістів, так і для відданих уболівальників.

У зверненні клуб подякував фанатам за підтримку та закликав надалі підтримувати команду емоційно, але відповідально, без порушення регламенту.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин