Офіційно! Челсі підписав легендарного Хендерсона: контракт уже укладено
Лондонський клуб оголосив про перехід досвідченого півзахисника збірної Англії
ФОТО: Getty Images
Лондонський «Челсі» офіційно оголосив про підписання досвідченого англійського півзахисника Джордана Хендерсона. 36-річний футболіст приєднався до «синіх» на правах вільного агента після розірвання контракту з «Брентфордом».
Сторони уклали дворічну угоду, яка діятиме до літа 2028 року. Для Хендерсона це стане новим етапом у кар'єрі після виступів за «Сандерленд», «Ліверпуль», саудівський «Аль-Іттіфак», амстердамський «Аякс» і «Брентфорд».
Минулого сезону ветеран провів 34 матчі у складі «Брентфорда», відзначившись одним забитим м'ячем і трьома результативними передачами. Попри солідний вік, Хендерсон залишається важливою фігурою англійського футболу та продовжує виступати за національну збірну Англії.
Перехід Джордана став ще одним несподіваним кадровим рішенням «Челсі» цього літа. Лише кілька днів тому лондонський клуб також підписав ще одного досвідченого англійця — нападника Денні Велбека.
За свою кар'єру Хендерсон провів майже 700 офіційних матчів на клубному рівні, забив 41 гол і віддав 87 результативних передач. Найуспішніший період його кар'єри пов'язаний із «Ліверпулем», у складі якого він виграв Лігу чемпіонів, чемпіонат Англії, Суперкубок УЄФА, клубний чемпіонат світу та низку інших престижних трофеїв.
У «Челсі» розраховують, що досвід одного з найавторитетніших англійських футболістів допоможе молодому складу команди у боротьбі за найвищі місця в Прем'єр-лізі та успішний виступ у єврокубках.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!